אלי זילברמן - מייסד

זה התחיל בסוף שנות השבעים עוד בהיותי חייל בשירות סדיר. לילות ארוכים ללא שינה בלבנון של לפני מלחמת שלום הגליל, מישהו הביא מהבית קלטות של זוהר ארגוב מהתחנה המרכזית.

הצליל נישמע מוכר... זיהיתי צלילים ממוסיקה ששמעתי ברדיו משיר שטריפונס שר. הסתקרנתי ו... נפגעתי.

כשהתחתנתי בתחילת שנות השמונים (בזמן מלחמת שלום הגליל), ניקולס ז"ל היה בחתונה שלי. השנים חלפו להן ונושא המוסיקה היוונית קצת "החליד". משפחה, עבודה, לימודים, גידול ילדים, עד ש... בשנת 1998 התחברתי לאינטרנט המהיר של אז, אי.אס.די.אן וואו, איזה "חידוש"! במהלך שיטוטי באינטרנט מצאתי אתר שאז היה בחיתוליו, של זמר, ניקוס יעקובידיס. בישראל הוא אנונימי לחלוטין אך באי שבו הוא חי וגר, לסבוס, הוא מוכר היטב.

ניקוס סיפר לי באותה תקופה על הז'אנר החדש, על הזמרים שקמו. זה היה עדיין כשסטליוס קאזאנג'ידיס היה בחיים... וניקוס הגדיר אותו כ"אלוהים" של המוסיקה היוונית אך דאג שארחיב את השכלתי בתחום המוסיקה היוונית בהכרות עם זמרים וזמרות אחרים. כך גם למדתי שישנם סיגנונות רבים של מוסיקה, לא רק הרבטיקו והזבקיקו, נחשפתי ללאיקה המודרנית, לרוק היווני לאנטכנו החאספיקו , החספורבטיקו ועוד, ומאז גיליתי עולם חדש עם גווני צלילים שנעמו לאוזניי. החלטתי שהגיע הזמן שגם אחרים יהנו מהאהבה שלי למוסיקה היוונית והקמתי את רדיו יאסו, שמשדר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע אך ורק מוסיקה יוונית על כל גווניה וצליליה.

כללי הצוות שדרן מנהל/בעלים
Comment Disabled

ראה גם

   כותרת    צפיות / תגובות
יעקב (ג'אקו) כהן אני חוזר אל שנות ה- 70 בשעות הלילה המאוחרות, הייתי מקשיב וגם מקליט (עדיין ברשותי... 5966 / 0
דני (ספאנו) גור - מנהל טכני ושדרן אני משמש כמנהל הטכני של רדיו יאסו , ואני גם שדרן מוסיקה יוונית אחת לשבועיים במוצ... 5710 / 0
רפי (גליקריה) יהושפט - שדרן בן להורים ילדי יוון אימא נולדה בחלקידה אבא באתונה , את המוסיקה היוונית ינקתי מאימי... 6673 / 0
ויקי סידי - שדרנית גדלתי ביפו להורים אוהבי יוונית שמעתי הרבה בבית שירים ביוונית. בטייפ סלילים או רדיו... 5994 / 0
יניב (זוקו) זוקובסקי - שדרן •הכי חדש והכי עדכני זה הכי יווני •שדרן רדיו יאסו משנת 2008 ומשדר את התוכנית הכי... 6522 / 0

צ'אט

sdsdssds